یکشنبه, 12 بهمن 1393

خاکریز

روزنامه حدیث کرمان، 27 ساله شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 11 مرداد 1390 ساعت 12:03

هجرت نیوز: روزنامه حدیث کرمان بیست و هفتمین بهار اطلاع رسانی را آغاز کرد.
حدیث کرمان اولین مطبوعه ی استان، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی می باشد که طی 26 سال فعالیت خود، توانسته جایگاه مطلوبی در بین خوانندگان باز کند.این نشریه ابتدا به صورت هفته نامه و پس از مدتی به صورت روزنامه، رسالت خود را در زمینه ی انتشار اخبار، مقالات و دیدگاه های مردم دنبال کرد.
مهدی شجاعی مدیر مسئول این روزنامه به همین مناسبت در یادداشتی آورده است:
هشتم مردادماه 1364 مصادف با خجسته میلاد با سعادت امام رضا علیه السلام بود که حدیث کرمان به عنوان نخستین روزنامه استان کرمان، در عرصه مطبوعات ایران تولد یافت.
بی شک انتشار روزنامه ای که می خواهد حافظ آرمانهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی باشد و رسالت مطبوعاتی خویش را با حفظ استقلال، تعهد، شرافت حرفه ای و  آزادگی و وارستگی به انجام رساند  کاری بس دشوار بوده و هست؛ اما به فضل الهی وحمایت و هدایت و نظارت شما مردم شریف و با فرهنگ استان، حدیث کرمان توانست با همه موانع و فراز و فرودها راه روشن و صراط مستقیم خود را استمرار بخشد.
اذعان داریم که هرگز نتوانسته ایم به دلیل فقدان امکانات، روزنامه ای در خور شایستگی شما عزیزان انتشار دهیم؛ اما همینکه با همه دشواریها بیست و شش سال دوام آورده ایم و بیست و هفتمین سال خدمتگزاری خود را آغاز می کنیم، خدای منان را با همه وجود شاکریم.
امید که همچنان حدیث شما باشیم.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 11 مرداد 1390 ساعت 12:16
 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

یادداشت

انتخابات

تمامی حقوق مطالب برای این وب سایت محفوظ است